Який об'єм кисню витрачається на спалювання метану, основного складника природного газу, об'ємом 25

л?

Ответы на вопрос

Отвечает Карасёв Даниил.

Ответ:

1,12. х

CH4+2O2-->CO2+2H2O

1. 2

Объяснение:

n(CH4)=V(CH4):Vm=25:22,4=1,12 моль

х=1,12×2:1=2,24моль

V(O2)=n(O2)×Vm=2,24×22,4=50,176литров

Ответ:50,176 литров