Дам 10 балов Для 1,806×10^22 молекул озону обчисліть а)об'єм цієї порції газу за н.у.;б)

Кількість речовини озону​

Ответы на вопрос

Отвечает Селиверстова Александра.

Дано : N(O3) = 1,806*10²² молекул.

Найти : а) V(O3) = ?

б) n(O3) = ?

Решение :

б) n(O3) = N(O3) : Na = 1,806*10²² : 6,02*10²³ 1/моль = 0,03 моль.

а) V(O3) = n(O3)*Vm = 0,03 моль*22,4 л/моль = 0,672 л при нормальных условиях.

Ответ : а) 0,672 л, б) 0,03 моль.

#SPJ1