Обчисліть: а) густину вуглекислого газу; б) відносну густину газу С4Н6 за повітрям.​


Ответы на вопрос

Отвечает Пацолта Владислав.

ρ=Mr/Vm    ρ=(СО2)=44/22,4=1,96

D=Mr₁/Mr₂  Mr₁(С4Н6)=58    Mr₂(пов)=29    D(С4Н10)=58/29=2