ЙУ якій кількості речовини заліза містить 9,03 на 10(23 степені) атомів заліза​


Ответы на вопрос

Отвечает Кридова Настя.

N(Fe) = 9.03*10^23 атомов = 9.03*10^23 молекул

n(Fe) = 9.03*10^23 / 6.02*10^23 = 1.5 mol

Ответ: 1.5 mol .