7.3. Масова частка Барію у його бінарній сполуці з Гідрогеном становить 0,986. Визнач масу

Гідрогену в цій сполуці масою 69,5 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярошевська Соломія.

Ответ:

Маса Гідрогену в  сполуці дорівнює 0,973 г

Объяснение:

Масова частка Барію у його бінарній сполуці з Гідрогеном становить 0,986. Визнач масу Гідрогену в цій сполуці масою 69,5 г

Маса елемента (Е) в сполуці (c):

\boxed{\bf \omega(E)=\frac{m(E)}{m(c)} }

ω(E) - масова частка елемента у сполуці

m(E) - маса елемента у сполуці

m(c) - маса сполуки

Відомо: ω(Ва)=0,986, m(c)=69,5 г

Знайти: m(H)-?

РОЗ'ВЯЗУВАННЯ

1 спосіб

Обчислюємо масу Барію

m(Ва)=ω(Ва)·m(c)=0,986·69,5 г= 68,527 (г)

Обчислюємо масу Гідрогену:

m(H)=m(c)-m(Ва)=69,5 г - 68,527 г = 0,973 (г)

2 спосіб

Обчислюємо масову частку Гідрогену в сполуці:

ω(Н)=1-ω(Ва)=1-0,986= 0,014

Обчислюємо масу Гідрогену:

m(H)=ω(Н)·m(c)=0,014·69,5 г= 0,973 (г)

Відповідь: m(H)=0,973 (г)

#SPJ1