Який об'єм вуглекислого газу виділиться при спалюванні бутену в кисні об'ємом 100 л?


Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Светлана.

Відповідь:

2C4H10+13O2=8CO2+10H2O

V(O2):V(CO2)=13:8

V(CO2)=100*8/13=61,5л

Пояснення: