Яку масу має за нормальних умов оксид нітрогену (I) об'ємом 121 л ?


Ответы на вопрос

Отвечает Велигжанина Анастасия.

Ответ:

Дано:

V(N₂O) = 121 л

m(N₂O)-?

Рішення:

n(N₂O) =V\Vm = 121 л\22,4 л\моль = 5,4 моль

M(N₂O) = 14·2+16 = 44 г\моль

m(N₂O) = n·M = 5,4 моль ·44 г\моль = 237,7 г

Відповідь: m(N₂O) = 237,6 г