Обчислити кількість речовини озону, якщо кількість атомів Оксигену в ній становить 0,6 *10 19


Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Виктория.

Объяснение:

n(O3)=N/Na=0.6×10¹⁹/6.02×10²³=0,00001моль или 10-⁵моль