Дописати рівняння реакцій . Срочно!!! 1) K + O2 = 2) Al + O2 = 3) Zn + O2 = 4) N2 + O2 = 5) W + O2

= 6) P + O2 = 7) Cl2 + O2 = 8) B + O2 = 9) Ba + O2 = 10) S + O2 = Валентність елементів визначити за групою в періодичній системі​

Ответы на вопрос

Отвечает Черноусова Яна.
1) 4K + O2= 2K2O
2)4Al + 3O2 = 2Al2O3
3)2Zn + O2 = 2ZnO
4) тут нет реакции
5)2W + 3O2= 2WO3
6)4P + 5O2 =2P2O5
7) тут нет реакции
8) тут нет реакции
9) 2Ba + O2 = 2BaO
10) S + O2 = SO2