12.04·10²³ молекул деякої газуватої сполуки мають масу 96г. Обчисліть відносну густину цієї сполуки

за вуглекислим газом Срочно помогите пожалуста

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Дано: N(X) = 12,04 * 10^23; m(X) = 96 г
1) v(X) = 12,04/6,02 = 2 моль
2) M(X) = 96/2 = 48 г/моль
3) D(X) = 48/44 = 1,09