Обчисліть скільки молекул і атомів міститься у магній карбонаті (MgCO3) кількістю речовини 0,5

моль. Розв'язок надрукуйте тут.

Ответы на вопрос

Отвечает Плисецкая Мария.

Дано:

n(MgCO3)=0,5моль

__________________

N(MgCO3)-?

Відповідь:

N=n×Na

N(MgCO3)=0,5мль×6,02×10²³моль⁻¹молекул = 3,01×10²³ молекул

N=3,01×10²³ ˣ 5атомів=15,05×10²³атомів