Обчисліть масові частки елементів у формулі, яка складається з двох атомів Калію, одного атома

Карбону та трьох атомів Оксигену.

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Татьяна.

Ответ:

К2СО3=39•2+12+16•3=78+12+48=138г/моль

w(K)=392/138100%=56,5

w(C)=12/138•100%=8,6

w(O)=16•3/138•100%=34,7