Густина газу X за гелієм 4,25. Обчисліть молярну масу газу Х. 3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Апеков Биржан.

Дано:

D(X) =4,25.

______________

Mr(Х)-?

Розв'язок:

Mr(Х)=D(Х)*Mr(Не)        Mr(Не)=4

Mr(Х)=4,25*4=17.

Цим газом може бути амоніак Mr(NH3)=17