1. При взаємодії Калію з водою утворилося 21,4 г Калій гідроксиду. Який об’єм водню (н. у.)

виділився при цьому?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алена.

Ответ:

6.15 л;

Объяснение:

2K + 2H2O = 2KOH + H2;

V(H2) =n(H2) * Vm = 0.5n(K) *Vm = 0.5 * m(K) /M(K) *Vm = 0.5 * 21.4/39 *22.4 = 6.15 (л) ;