Обчисліть і вкажіть об’єм кисню, який витратиться на спалювання 6л ацетилену за рівнянням реакції:

2С2Н2 + 5О2 = 4СО2 + 2Н2О​

Ответы на вопрос

Отвечает Пупова Катя.

Відповідь:

2С2Н2 + 5О2 = 4СО2 + 2Н2О​

V(C2H2):V(O2)=2:5=1:2,5

V(O2)=6*2,5=15л

Пояснення: