СРОЧНО ХИМИЯ ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️Напиши рівняння реакції взаємодії кисню з вуглецем, якщо у продукті

реакції карбон проявляє валентність IV. Укажи коефіцієнти у наведеній реакції та порахуй суму коефіцієнтів вихідних речовин: ...С+ ....O2 = ...CO2 Варианты ответа: 3. 4. 2. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Макс.

Ответ:

2

Объяснение:

С + O₂ = CO₂

сума вихідних речовин: 1 +1 =2

якщо немає коефіцієнта його вважають як 1

Отвечает Котова Кристина.

C+O2=CO2( при валент. 4 карбона)

відповідь 3 коефіцієнта ( навіть якщо не стоїть ніяка цифра перед речовиною, це все одно 1ця)

таких одиниць= 1+1+1=3