Який об'єм кисню необхідний для повного згорання 100 л етилену за нормальних умов? пожалуйста!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Гребенников Максим.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(C2H4)=100 л

Найти

V(O2)-?

Решение

C2H4+3O2=2CO2+2H2O

V(O2)=3*V(C2H4)=3*100=300 л