Одна з макромолекул у зразку поліетилену має відносну молекулярну масу 50 400. Обчисліть ступінь

полімеризації для цієї молекули.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитова Аксая.

Відповідь:

1800

Пояснення:

Mr(C2H4)=50400         Mr=n*Mr

                                     n=50400/28=1800

n-?