СРОЧНО!!! Обчисліть скільки молекул і атомів міститься у магній карбонаті (MgCO3) кількістю

речовини 0,5 моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Ежов Ваня.

Ответ:

N=n×Na=0,5×6×10²³= 3×10²³

Ответ: 3×10²³ молекул в MgCO3

Отвечает Петрова Яна.

Дано:

n(MgCO3)=0,5моль

___________________

N(MgCO3)-?

Відповідь:

N=n×Na

N(MgCO3)=0,5мль×6,02×10²³моль⁻¹молекул = 3,01×10²³ молекул

N=3,01×10²³ ˣ 5атомів=15,05×10²³атомів