Кількість речовини Кальцію Карбонат масою 1000 г дорівнює​


Ответы на вопрос

Отвечает Кравец Соня.
Дано:
m(CaCO3)= 1000 г
Знайти: n(CaCO3)-?
Розв’язання :
n=m/M
M(CaCO3)=40+12+3*16=40+60=100 г/моль
n(CaCO3)=1000г/ 100 г/моль=10 моль
Відповідь: n(CaCO3)= 10 моль