Обчисліть об‘єм (н.у) кисню,що витрачається на спалювання 11г пропану


Ответы на вопрос

Отвечает Трубчик Настя.

Ответ:

0,25 х

C3H8+5O2-->3CO2+4H2O

1 5

Объяснение:

n(C3H8)=m(C3H8):M(C3H8)=11:44=0,25 моль

х=0,25×5:1=1,25 моль

V(O2)=n×Vm=1,25×22,4=28л

Ответ:28литров