Маса газу нітроген (|V) оксиду складає 5,3 г. Який об'єм займає цей газ за нормальних умов​


Ответы на вопрос

Отвечает Бахвалов Максим.

Відповідь:

2,464 л

Пояснення:

Дано:

m(NO2)=5,3г

Знайти:

V(NO2)-?

Розв'язання:

n=V/Vm     Vm(н.у.)=22,4 л/моль

Оскільки у нас відома маса речовини,то кількість речовини n  знайдемо за іншою формулою.

n=m/M

M(NO2)=14+2*16=14+32=46 г/моль

n(NO2)=5,3г / 46 г/моль=0,11 моль

Тепер за формулою,згаданою вище,знайдемо об'єм нітроген (|V) оксиду.
V(NO2)=n*Vm=0,11 моль* 22,4 л/моль=2,464 л

Відповідь:V(NO2)=2,464 л