Обчисліть об'єм азоту, що має масу 35 г. Вкажіть відносну густину азоту за киснем.


Ответы на вопрос

Отвечает Корякина Алиса.
Дано:
m(N2) = 35г
Решение:
M(N2) = 28 г/моль
n (N2) = 35 / 28 = 1,25 моль
V(N2) = 22,4 * 1.25 = 28 л