6. Обчисліть об'єм кисню, необхідний для повного згоряння стану об'ємом 5,6 л (н.у). Дано:срочно

будь ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Фенева Софья.

Ответ:

5,6 хл

2C2H6+702=4CO2+H620

2л 7л

5,6/2=x/7

x=19,6 л