Обчисліть молекулярну масу поліетилену якщо кожна його молекула містить по 7100 залишків етену

помогите пожалуйста срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Улейчик Илья.

Ответ:

N=6800

M((C6H10O5)n)-?

M(C6H10O5)=6*12+10*1+5*16=72+10+80=162

M((C6H10O5)₆₈₀₀=6800*162=1101600 г/моль

Ответ: 1101600 г/моль