Обчисліть кількість речовини, масу та об’єм 0,301Х10 23 молекул вуглекислого газу СО2 .


Ответы на вопрос

Отвечает Лапшина Алина.
N=N/Na
n(CO2)=0,301 *10^23/6,02*10^23=0,05 моль
n=m/M
M(CO2)=12+32=44 г/ моль
m(CO2)=n*M= 0,05* 44=2,2 г
n=V/Vm
Vm=22,4 л/ моль
V(CO2)=n*Vm=0,05*22,4=1,12 л
Відповідь:
n(CO2)=0,05 моль
m(CO2)=2,2 г
V(CO2)=1,12 л