Обчисліть масові частки елементів у карбонатній кислоті H2CO3


Ответы на вопрос

Отвечает Пугач Алина.
Mr(H2CO3) = 2+12+48=62
w(H) = 2/62=0,032=3,2%
w(C)= 12/62=0,193=19,3%
w(O)= 48/62=0,774=77,4%