ДАЮ 20 БАЛЛОВ! Обчислити об'єм, кількість речовини, масу речовини хлору Cl 2 кількістю молекул

3,01*10²³

Ответы на вопрос

Отвечает Воеводин Данил.

Объяснение:

дано:

m(Cl₂) = 7,1 г

найти: n(Cl₂), V(Cl₂), N(Cl₂)

решение:

M(Cl₂) = 35,5*2 = 71г\моль

n(Cl₂) = m\M = 7,1 г\71 г\моль = 0,1моль

V(Cl₂) = Vm *n = 22,4 л\моль*0,1 моль = 2,24 л

N(Cl₂) = Na*n = 6,023*10²³  моль ⁻¹ *0,1 моль = 0,6*10²³  молекул

ответ:n(Cl₂) = 0,1 моль, V(Cl₂) = 2,24 л,