В ємності міститься 48,16⋅1023 молекул

газу хлору Cl2. Обрахуй об'єм (л), який буде займати цей газ:  179,2889,622,4Помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Жомарт Атымтай.

Відповідь:

179,2 л

Пояснення:

Дано:

N(Cl2)=48,16⋅1023

Знайти:

V(Cl2)-?

Розв'язання:

n=V/Vm

Vm=22,4 л/моль

n=N/Na

Na=6,02*10²³моль-1

n(Cl2)=48,16*10²³/6,02*10²³=8 моль

V(Cl2)=n*Vm=8 моль* 22,4 л/моль=179,2 л

Відповідь:V(Cl2)=179,2 л