Допоможіть будь ласка!!!!! Об'єм азоту становить 5,6л. Обчисліть: А) кількість молекул Б)

кількість атомів Нітрогену

Ответы на вопрос

Отвечает Терещенко Серафим.

Ответ:

А) n=V/Vm

n=0.25 моль

N=n*Na

N=0.25*6.02=1.505*10(23 молекул)

б) 14*6.02=84.28*10(23 атомов)