Обчисліть кількість молекул, що міститься у 5,6л кисню за н.у


Ответы на вопрос

Отвечает Гараева Дарья.

Ответ:

1,5 · 10²³ молекул

Объяснение:

Дано:

V(O₂) = 5,6 л

N(O₂)-?

Рішення:

n(O₂) =V\Vm = 5,6л\22,4л\моль = 0,25 моль

N(O₂) = n·Na = 0,25 моль · 6,023· 10²³ моль⁻¹ = 1,5 · 10²³ молекул