За один вдих людина вдихає приблизно 0,5 л повітря. За хвилину вона робить, в

середньому, 15 дихальних рухів. Встанови, скільки літрів повітря проходить через легені 8 людей за 13 годин?   Визнач у м3, враховуючи, що 1м3 = 1000 л.   Відповідь:   37,4 5,9 46,8 56,2 даю 50 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Ответ:

46,8

Объяснение:

1 вд. = 0.5 л

1 хв. = 15 вд.

тоді, за 1 год (60 хв) = 15*60=900 вд.

900вд*0.5л= 450л - 1 людина за 1 год

у нас 13 годин, отже 450вд*13год= 5 850л - вдихає 1 людина за 13 годин

оскільки у нас 8 людей, то 5 850*8= 46 800л

Переведемо в м3:

46 800л:1000л= 46,8м3