Обчисліть об'єм 2 ,5 г. Водню за нормальних


Ответы на вопрос

Отвечает Халитова Алина.

Ответ: 28 л

Дано:

m(H₂) = 2,5 г

V(Н₂)-?

Рішення:

M(H₂) = 1·2 = 2 г\моль

n(H₂) = m\M = 2,5 г\ 2 г\моль = 1,25 моль

V(H₂) =n·Vm= 1,25  моль ·22,4 л\моль =28 л