Помогите пожалуйста. Очень срочно!!!! Вирішити наступні задачі: 1) укажіть густину чадного газу

СО за воднем; 2) Укажіть молярну масу газу, густина за воднем якого дорівнює 14; 3) Укажіть густину карбону (ІV) оксиду за азотом​

Ответы на вопрос

Отвечает Якименко Денис.

1. Dн2(СО)=28/2=14

2. М(газу)=14г/моль*2=28г/моль

3. Dn2(СО2)=44/28=1,57