Обчисліть масу етанової кислоти, на нейтралізацію якої витратили розчин калій гідроксиду масою 70 г

з масовою часткою лугу 8%

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

СH3COOH + KOH = CH3COOK + H2O

n(CH3COOH)=n(KOH)

m(KOH)=70*0.08=5,6 грамм

n(KOH)=5.6/56=0.1 моль

m(CH3COOH)=0.1*60=6 грамм