Сума порошкив алюмінію і міді 10 г обробили розчином сульфатної кислоти. пид час реакции видилився

объемом 6,72 л ( н н.у). Обчислить масову частку металив у сумиши СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппская Настя.

Ответ:

w(Cu) = 46% , w(Al)= 54%

Объяснение:

   m                                             6.72

2Al + 3H2SO4 ⇒ Al2(SO4)3 + 3H2

54                                              67.2

Сu + H2SO4 ≠ H→Cu

m(Al) = 5.4 г.

m(Cu) = 10 - 5.4 = 4.6 г

w(Al) = 5.4/10 = 54%

w(Cu) = 100 - 54 = 46$