Склади рiвняння реакцiй, за допомогою яких можна здiйснити такі перетворення: P→ P2O5 →H2PO4 →

Na2PO4дуже терміново!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Красовская Алёна.

Ответ:

4P + 5O2 = 2P2O5

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

H3PO4 + NaOH = NaH2PO4 + H2O

NaH2PO4 + NaOH = Na2HPO4 + H2O

Na2HPO4 + NaOH = Na3PO4 + H2O

Na3PO4 + 3AgF = 3NaF + Ag3PO4

Объяснение: