8. Для обраних вами в завданні 2 оксидів запишіть рівняння взаємодії з водою. Назвіть продукт

реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Михеев Рома.

Ответ:

CO2 + H2O = H2CO3 - карбонатна кислота

3NO2 + H2O = 2HNO3 + NO

HNO3 - нітратна кислота

SO2 + H2O = H2SO3 - сульфітна кислота.