2. Літій гідроксид масою 240г прореагував з нітроген(V) оксидом. Обчисліть масу солі, що утворилися

та об’єм нітроген(V) оксиду, що прореагував.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рябинина Полина.

Ответ:

N2O5+2LiOH=2LiNO3+H2O

Объяснение:

n(LiOH)=1/2n(N2O5)=240/24/2=10/2 =5 моль

V(N2O5)=22,4*5=112 літрів

m(LiNO3)=69×10=690 г