Обчисліть масу йодидної кислоти кількістю речовини 1,5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Милашевский Саша.

Ответ:

192 г

Объяснение:

Дано: n(HI)=1,5 моль

Знайти: m(HI)-?

m=n*Mr

Mr(HI)=1+127=128 г/моль

m(HI)=1,5 моль * 128 г/моль = 192 г