Оочень срочно!!!!!! Допишіть праві частини рівнянь, поставте коефіцієнти й визначте до якого типу

вони належать: а)Zn+HCl=....; б)Al+H2SO4=....; в)Fe2O3+HCl=.....; г)K2O+HNO3=...; ґ)P+O2=....; д)KClO3=.....;

Ответы на вопрос

Отвечает Тетерина Виктория.
Zn+2HCl = ZnCl2 +H2
Al+H2SO4 =AlSO4 +H2O
Fe2O3 +2HCl =2FeCl2 +H2O
K2O +HNO3 =KOH +NO2
P+O2 = P2O5
KClO3 = K2O +ClO2