глюкозу, кількістю речовини 0.5 моль розчинили у 410 мл води. Яка масова частка розчиненої

речовини. Даю 20 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Исаханян Ашот.

Объяснение:

m(C6H12O6)=М•n=0.5•180=90г

w(C6H12O6)= m(C6H12O6)•100%/(m(C6H12O6)+m(H2O))= 90•100%/(90+410)=18%