!!!ДАЮ 15!!! БАЛОВ Скількі солі і води треба взлити щоб створити 300г 20 % розчину.


Ответы на вопрос

Отвечает Базикова Полина.

Ответ:

Объяснение:

m=300 г

w=20% (0,2)

масса соли:

m(c)=mw

m(c)=300*0,2=60 г

масса воды:

m(H₂O)=m(1-w)

m(H₂O)=300*(1-0,2)=240 г