Запишіть рівняння реакцій що відповідають таким перетворенням CuO→CuSO4→Cu(OH)2→Cuo→CuCi2​


Ответы на вопрос

Отвечает Славкин Вова.
CuO + H2SO4 = CuSO4 + H2O


CuSO4 + 2NaOH = Na2SO4 + Cu(OH)2

Cu(OH)2=CuO+H2O.


CuO + 2HCl = CuCl2 +H2O

От і все.