Обчисліть масові частки елементів у фохсигені COCI2​


Ответы на вопрос

Отвечает Вечёрка Виталик.

Ответ:

Перше нам потрібно знайти загальну молекулярну масу, тобто:

Mr= 12+16+35*2=98

Після того, ми шукаємо масові частки елементів цієї формули:

w(C)= 12/98 *100%=12%

w(O)=16/98*100%=16%

w(Cl)=35*2/100%=71%

Надіюсь поміг:)