Виведіть формулу ферум сульфіду,якщо його відносна молекулярна маса дорінює 120,а масова частка

феруму становить 47%

Ответы на вопрос

Отвечает Зиро Константин.

Ответ:

FeS2 железный калчадан, пирит

Объяснение:

w(Fe)=x•Ar(Fe)/Mr(FexSy)

x=w(Fe)•Mr(FexSy)÷Ar(Fe)=0.47•120÷56= 1

FeS сульфид железа II

w(S)=x•Ar(S)/Mr(FexSy)

y=w(S)•Mr(FexSy)÷Ar(S)=0.53•120÷32= 2