Яка маса натрій оксиду утвориться при взаємодії 69 г натрію з киснем?​


Ответы на вопрос

Отвечает Бекзатханулы Болатхан.

Дано:

m(Na)= 69 г

Найти:

m(Na2O)-?

Решение:

4Na+O2=2Na2O

n(Na) = m/ M =69 г:23 г/моль= 3 моль

M(Na)= 23  г/моль

n(Na)=n(Na2O) =1,5 моль

m(Na2O)=n*M= 1,5 моль*62 г/моль= 93 г

M(Na2O) 23*2+16=62 г/моль

Ответ: m(Na2O)= 93 г