Обчислити масу розчиненої речовини й розчинника що міститься в 400г 12%-го алюміній сульфату

(АІ2(SO4)3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Ташен Зере.

m(р-ну) = 400 г

w(Al2(SO4)3) = 12%

m(Al2(SO4)3) - ?

m(розчинника) - ?

Решение:
1) m(Al2(SO4)3) = 0,12 * 400 г = 48 г

2) m(розчинника) = 400 г - 48 г = 352 г

Ответ: 48 г, 352 г