Обчисліть кількість речовини  калій гідроксиду, що прореагує з 67.2л фосфор(v)оксиду даю 10

балів

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Дано:

V(P2O5) = 67,2 л

Найти:

n(KOH) - ?

Решение:

6KOH + P2O5 => 2K3PO4 + 3H2O

n=V/Vm

n(P2O5) = 67,2 л / 22,4 л/моль = 3 моль

Составим пропорцию, чтобы найти n(KOH). x - количество вещества (KOH):

3/1 = x/6 => x= 18 моль

Ответ: 18 моль