Прошу помогите пожалуйста очень важно помогите Визначте масу води , в якій потрібно розчинити 140

r калійної селітри щоб приготувати розчин з масовою часткою солі 0,1 потрібно писати з даноі формули​

Ответы на вопрос

Отвечает Алферов Тихон.

Ответ:

w(KNO3)=m(KNO3)/m(p-pa) m(p-pa)=m(KNO3)/w(KNO3)=140г/ 0,1=1400г

m(H2O)=1400г-140г=1260г.

Объяснение:

я не знаю правильно это просто я делал